"Muzyka to najlepszy język do poruszania serc ludzi na całym świecie." - Jimmy Page

"Bo najważniejsi są przyjaciele…"

"Muzyka zabiera nas tam, gdzie słowa nie mogą."

"Muzyka leczy nie tylko duszę człowieka, uwielbiają ją też zwierzęta i rośliny" - Dan Carlson

"Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka" - Jan Paweł II

"Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie naucz. Jeśli nie wie wytłumacz. Jeśli nie może pomóż."

"Muzyka jest nektarem życia" - Turkantam

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" - Janusz Korczak

"Wychowanie jest sprawą serca" - św. Jan Bosko

Hymn przedszkola

image

 

 

 

 Przedszkole Niepubliczne Nutka   świadczy usługi w cenie przedszkoli publicznych. Opłaty za pobyt dziecka w naszym przedszkolu wynoszą:  1 zł za każdą godzinę poza podstawę programową, która jest realizowana w godz. 8.00 - 13.00. Stawka żywieniowa 9 zł /dzień - 5 posiłków dziennie

 

          Nasze przedszkole istnieje 30 lat. W roku 2005 zostało przekształcone w placówkę niepubliczną i wpisane do ewidencji szkół i placówek niepublicznych.

W naszym przedszkolu dzieci rozwijają  zdolności wg programu autorskiego opartego na sprawdzonych już metodach stworzonych przez C. Orffa oraz doświadczeniach własnych nauczycielek. Dzieci nie tylko wkraczają w świat dźwięków i melodii, ale uczą się samodzielnej twórczości, kreatywności i wyobraźni, kształtują swoją wrażliwość na świat i ludzi, uczą się przekazu własnych uczuć i emocji, otwartości i tolerancji. Zabawom towarzyszy zdobywanie konkretnej wiedzy przydatnej w szkole (również muzycznej). Pragniemy dzieciom kończącym nasze przedszkole ułatwić start do szkół muzycznych lub po prostu pozwolić przeżyć piękną przygodę ze sztuką.

           Codziennie dopisujemy nowe karty historii naszego przedszkola. Stawiamy na jakość i profesjonalizm, Dzięki życzliwości ludzi i naszemu zaangażowaniu w naszym przedszkolu panuje klimat życzliwości, serdeczności i współpracy!

 

artystyczne

Artystyczne

Zajęcia rozwijające kreatywność, samoocenę, kondycję fizyczną, wiedzę i emocjonalność dziecka.

terapeutyczne

Terapeutyczne

Obejmuje cały zakres działań mających na celu wychowanie dzieci, zapewnienie im prawidłowego rozwoju.

naukowe

Naukowe

To zajęcia, które pozwolą dziecku zgłębiać najciekawsze zagadnienia nauk ścisłych.

O nas

Przedszkole powstało w 1984 r. jako Miejskie Przedszkole Nr 33.
W 2005 roku zostało przekształcone w placówkę niepubliczną i wpisane do ewidencji szkół i placówek niepublicznych jako Przedszkole Niepubliczne Nutka.

Kontakt

Telefon: +48 (89) 541 94 24

Tel. kom.: +48 500 499 363

Gab. dyr. mgr Aliny Markowskiej: 502 324 162

Email: pnnutka@gmail.com 

ul. Boenigka 24 C, 10 - 686 Olsztyn