Olsztyn, dnia 20 marca 2020 r.

 

Szanowni Państwo!

W związku z obecną sytuacją spowodowaną epidemią koronawirusa COVID-19 w Polsce, nasza placówka, tak jak wszystkie placówki oświatowe, pozostaje zamknięta aż do Świąt Wielkanocnych. Sytuacja jest trudna dla Państwa i dla nas – pracowników oraz dyrektora. Mam nadzieję, że wrócimy do przedszkola już po świętach i wszystko wróci do normalnego życia. Cały czas myślimy o Was, naszych dzieciach.

Nauczycielki będą się z Państwem kontaktować pocztą mailową i przesyłać zadania, tj. propozycje zabaw dla Waszych dzieci. Nie traktujecie tych zadań zbyt rygorystycznie. Zdajemy sobie sprawę, że w każdym domu są różne warunki do nauki i korzystania z komputera. Zadania te różnicujcie i wybierajcie te, które dla waszego dziecka są ciekawe i na poziomie jego umiejętności. Nauczycielki zadania wysyłają jednakowe do wszystkich dzieci. Obiecuję, że jak tylko wrócimy do przedszkola wszystkie treści będą przerobione z dziećmi indywidualnie. Nasze przedszkole jest gotowe na przyjęcie dzieci, ale do tego czasu musimy poradzić sobie z tą trudna sytuacją.

Dla mnie, jako osoby prowadzącej przedszkole, obecna sytuacja stanowi duży problem ekonomiczny. Przez okres zamknięcia przedszkola dla dzieci zobowiązana jestem również do ponoszenia kosztów, takich jak: wynagrodzenie nauczycieli i pracowników, czynszu najmu budynku oraz placu zabaw, opłat za energię elektryczną i cieplną, które opłacam z dotacji i Waszych wpłat czesnego. Jednocześnie świadoma jestem, że i dla Państwa to jest ciężki czas finansowo.

Z uwagi na powyższe okoliczności chciałabym zaproponować Państwu następujące warunki płatności za miesiąc kwiecień 2020 r.:

- czesne za dziecko - 300 zł

- czesne za drugie dziecko w przedszkolu – 250 zł

- dzieci z rodzin wielodzietnych (karta dużej rodziny) za każde dziecko – 150 zł

- dzieci przebywające w placówce do 5 godzin – 150 zł

- dzieci z orzeczeniem (kształcenie specjalne) – 120 zł

ponadto będą uregulowane odpisy za nieobecności w miesiącu marcu 2020 r.

 

W razie pytań proszę o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź telefoniczny: 502324162.

 

Serdecznie pozdrawiam, życząc zdrowia i szybkiego powrotu do naszych zadań.

 

Z poważaniem,

Dyrektor Przedszkola Niepublicznego NUTKA Alina Markowska

O nas

Przedszkole powstało w 1984 r. jako Miejskie Przedszkole Nr 33.
W 2005 roku zostało przekształcone w placówkę niepubliczną i wpisane do ewidencji szkół i placówek niepublicznych jako Przedszkole Niepubliczne Nutka.

Kontakt

Telefon: +48 (89) 541 94 24

Tel. kom.: +48 500 499 363

Gab. dyr. mgr Aliny Markowskiej: 502 324 162

Email: pnnutka@gmail.com 

ul. Boenigka 24 C, 10 - 686 Olsztyn